Säästlik areng ning toetus kogukonnale

Meie ideed on suuremad kui lihtsalt soojustusmaterjal. Tahame anda omapoolse panuse ühiskondlikesse tegevustesse ka väljastpool tootmistegevust. Peame oluliseks hariduse, kultuuri ning spordi toetamist. Just nendest valdkondadest leiab inspiratsiooni ka meie enda meeskond.

Haridus ja noored

Hariduse valdkonnas keskendume peamiselt kahele suunale: töö noortega ning laiema keskkonnateadlikkuse tõstmine ühiskonnas.

Oleme algatamas mitmeid projekte, mille raames tahame koostöös koolidega korraldada vanapaberi kogumist ning õpilaste koolivälist vaba aja sisustamist.

Samuti teeme koostööd mitmete asutustega, et luua senisest keskkonnasõbralikumaid lahendusi vanapaberi kogumiseks ning taaskasutamiseks. Samuti loodame seeläbi tõsta kõnealustes asutustes töötavate inimeste keskkonnateadlikkust.

2014. aasta suvel toetasime koos teiste ettevõtetega ihtüoosihaige noore Kaido uue kodu valmimist.

Kultuur

Meile on oluline toetada loovust ning inspiratsiooni. 

Kunsti valdkonnas teeme koostööd noore ja andeks installatsioonikunstniku ja skulptori Jevgeni Zolotkoga. Jevgeni on kasutanud tselluvilla mitmete rahvusvahelist tunnustust pälvinud installatsioonide tegemisel ning meil on olnud väga hea meel teda toetada. 2011. aastal pälvis Jevgeni Köler Prize`i tunnustuse. Selle kohta saad rohkem lugeda siit

 

Jevgeni Zolotko, "Arhiiv" (2011, materjal: tselluvill); Foto: Dénes Kalev Farkas

Viimased uudised