Ilgtspējīga attīstība un vietējās sabiedrības atbalsts


Mums ir idejas, kas skar ne tikai siltumizolācijas materiālu ražošanu. Līdztekus ražošanai mēs vēlamies dot savu artavu arī sabiedrības aktivitātes nodrošināšanā. Par svarīgu mēs uzskatām izglītības, kultūras un sporta atbalstīšanu. Tieši šajās jomās mūsu komanda gūst iedvesmu.

Izglītība

Izglītības jomā mēs esam pamatā koncentrējušies divos virzienos: darbs ar jaunatni un ekoloģisko zināšanu paaugstināšana sabiedrībā.

Mēs sākam virkni projektu, kuru ietvaros sadarbojoties ar skolām, vēlamies organizēt makulatūras vākšanu, kā arī saturīgi aizpildīt skolnieku brīvo laiku pēc nodarbībām skolā.

Mēs arī sadarbojamies ar vairākiem uzņēmumiem, lai pieņemtu apkārtējai videi daudz draudzīgākus lēmumus, kas attiecināmi uz makulatūras savākšanu otrreizējo izmantošanu. Turklāt, mēs ceram, ka šādā veidā varēsim paaugstināt šo uzņēmumu darbinieku ekoloģisko izglītošanu.

Kultūra

Mums ir svarīgi atbalstīt jaunradi un iedvesmu.

Kultūras jomā mēs sadarbojamies ar jaunu un talantīgu mākslinieku un skulptoru Jevgēniju Zolotko. Jevgēnijs celulozes vati ir izmantojis vairākās instalācijās, kuras guvušas starptautisku atzinību, un mēs ar prieku viņam sniedzam atbalstu. 2011. gadā Jevgēnijs saņēma balvu Köler Prize. Par to sīkāk varat izlasīt šeit.


Foto: Dénes Kalev Farkas

Sports

Atbalstot sportu mēs vēlamies veikt savu ieguldījumu veselīga dzīvesveida propagandā un rast iedvesmas avotus, lai pieņemtu jaunus izaicinājumus.

2011/2012 g. sezonā mēs atbalstam Igaunijas slēpošanas komandas izlases dalībnieku Algo Kärpi. Mēs ticam, ka viņa labākās sacīkstes 15 km slēpošanas distancē klasiskajā stilā ir vēl priekšā. Viņa nākotnes mērķis – dalība Olimpiskajās spēlēs Sočos. Sīkāk par Algo varat izlasīt šeit.Algo Kärp